Dokonalosť na dosah ruky! Zbavste sa chĺpkov s naším novým laserom! Rázová vlna

Vitajte na avelane
clinic

Sme moderná klinika plastickej chirurgie a laserovej medicíny v Nitre, ktorá sa svojim technickým, personálnym vybavením a službami radí medzi špičkové pracoviská v Európe.

Pomôžeme vám vyriešiť zdravotné a estetické problémy z oblasti plastickej chirurgie, korektívnej a laserovej medicíny, dermatológie, ortopédie, všeobecnej chirurgie, neurochirurgie a cievnej chirurgie. U nás nájdete odpovede na vaše otázky a riešenia vašich problémov. To všetko v príjemnom prostredí a pod dohľadom skúseného a starostlivého personálu.

V avelane clinic kladieme veľký dôraz na správnu medicínsku indikáciu a vhodný výber operácie, pretože vieme, že práve to je kľúčom na dosiahnutie požadovaného výsledku.

Investovali sme do moderných technológií, ktoré skracujú čas zotavenia, znižujú riziko vzniku pooperačných komplikácií a predlžujú efekt zákrokov.

Náš tím plastických chirurgov, korektívnych dermatológov a ortopédov vám na konzultácii vysvetlí postupy pri jednotlivých zákrokoch a vyberie to najvhodnejšie riešenie práve pre vás.

Veríme, že informácie na našej stránke vám prinesú odpovede na väčšinu otázok. Ak by ste však potrebovali vedieť viac, obráťte sa na nás a dohodnite si osobnú konzultáciu s lekárom.

MUDr. Daniel Mládek, PhD., MPH primár avelane clinic

Prečo si vybrať nás?

Kvalifikovaní lekári

Kliniku avelane tvorí tím skúsených odborníkov, ktorí vám pomôžu nájsť to najlepšie riešenie vašich zdravotných a estetických problémov.

Osobitný prístup

Na každom pacientovi a pacientke nám záleží. Preto pristupujeme ku každému pacientovi osobito. Chceme, aby sa naši pacienti cítili výnimočne a vedeli, že sú u nás v správnych rukách.

Najnovšie technológie

Prinášame riešenia, ktoré sú menej invazívne, menej bolestivé, zanechávajú menšie stopy, a preto sa na našej klinike stretnete s prístrojmi a operačnými postupmi, ktoré neponúka nikto iný na slovenskom trhu.

Bezpečnosť a spoľahlivosť

Môžete sa spoľahnúť na to, že pre vaše zdravie a bezpečnosť urobíme maximum. Preto venujeme dostatok času a pozornosti konzultácii pred zákrokom a navrhneme vám riešenie, ktoré je najvhodnejšie na riešenie vášho problému.

Dlhoročné skúsenosti

Vieme vám poskytnúť všetky možnosti, ktoré ponúka moderná medicína. Vďaka dlhoročným skúsenostiam vám vieme poradiť, ktorý zákrok je pre vás vhodný a zároveň vám odporučiť to najvhodnejšie riešenie vášho problému. Nebojíme sa povedať vám aj nie v prípade, ak si myslíme, že zákrok vám prinesie viac rizík ako benefitov. Vždy vám ponúkneme riešenie.

Plastická chirurgia

Plastická
chirurgia

Korektívna dermatológia

Korektívna
dermatológia

Všeobecná chirurgia

Všeobecná
chirurgia

Ortopédia


Ortopédia

Cievna chirurgia

Cievna
chirurgia

Neurochirurgia


Neurochirurgia

Naši lekári

Kliniku avelane tvorí tím skúsených odborníkov v oblasti plastickej chirurgie a korektívnej dermatológie, ktorí vám pomôžu nájsť to najlepšie riešenie vašich zdravotných a estetických problémov.

Vyše 25 rokov praxe.
5 rokov primár plastickej chirurgie FN Nitra.
10 rokov na avelane clinic.
Viac ako 6 000 operácií.
Od roku 2005 do 2012 Krajský odborník pre plastickú chirurgiu.

Špecialista na zväčšenie prsníkov a korekcie nosa.

MUDr. Daniel Mládek, PhD., MPH primár avelane clinic

Vysoko erudovaný plastický chirurg s dlhoročnou praxou v plastickej chirurgii so zameraním na estetickú chirurgiu.

V súčasnosti pôsobí aj ako súdny znalec a krajský odborník pre plastickú chirurgiu.

MUDr. Imrich Kováč, MPH plastický chirurg

Špecialista na rekonštrukčné a mikrochirurgické techniky a estetické operácie u dospelých a detí.

Vlastní certifikáty z estetickej chirurgie na aplikáciu rôznych druhov výplňových materiálov a použitie laserových techník.

MUDr. Ladislav Bogdán plastický chirurg

Celý tím

Novinky

Je možné nechať sa operovať aj v lete ? 25.06.2020

Vstup len s rúškom

Pooperačná kontrola 18.03.2020

Vstup len s rúškom

Dôležitá informácia 16.03.2020

Dôležitá informácia

Pekný deň prajeme,

radi by sme vás informovali,
že od 13.3.2020 až do 29.3.2020 minimálne,
dočasne zatvárame kliniku, aby sme prispeli k zastaveniu šírenia koronavírusu.

 

Archív noviniek

Referencie

Labioplastika, MUDr. Kováč, Nitra, cítim sa vo svojom tele dobre a pohodlne 04.08.2021

Zákrok ako taký som dlho zvažovala a párkrát som si to aj rozmyslela, ale po niekoľkých rokoch som sa rozhodla, že nemá zmysel sa celý život trápiť s niečím, čo sa dá napraviť. Obrátila som sa na pána doktora Kováča a neľutujem. Pán doktor je veľmi milý, slušný, odpovie na všetky otázky, venuje toľko času, koľko treba. Zákrok som absolvovala 6.4.2021 a odvtedy ani na sekundu neľutujem, že som ho podstúpila. Po dodržaní všetkých odporúčaní sa mi všetko zahojilo, niečo sa ešte stále hojí, ale nedá sa to porovnať so stavom predtým. Konečne sa vďaka pánovi doktorovi Kováčovi cítim vo svojom tele dobre a pohodlne :-) Týmto by som chcela poďakovať aj veľmi milým sestričkám, ktoré pri zákroku asistovali, atmosféra bola uvoľnená a všetci boli zlatí.

Redukcia prsníkov, Avelane Clinic, Nitra u MUDr. Kováča, profesionálna práca, perfektný výsledok 18.06.2021

Operáciu som podstúpila 27.4.2021 na Avelane clinic v Nitre u MUDr. Imricha Kováča, ktorý je jeden neskutočný milý, ústretový a samozrejme šikovný plastický chirurg. Od prvého momentu na prvej konzultácii som vedela, že som na správnom mieste, idem do toho a že mu môžem plne dôverovať. Moja radosť a spokojnosť z výsledku sa nedá ani opísať, to treba zažiť. Keď po niečom túžite dlhé roky a výsledok je o milión percent lepší ako predstava, tak to je neopísateľný pocit. K celkovej spokojnosti samozrejme prispel aj komplet celý personál v Avelane clinic . Dámy na recepcii urobia skvelý prvý dojem. Na sále Vás privítajú ďalšie milé dámy, že je radosť si pospať pod ich vedením. Dôležitú úlohu majú skvelé sestričky. Je vidieť, že to nie je len ich práca, ale hlavne poslanie. Akýkoľvek zákrok na tejto klinike môžem len odporučiť - nejde len o prístup pána doktora, ale o celý prístup všetkých pracovníkov, či už počas konzultácie, samotnej operácie alebo pooperačnej starostlivosti. Profesionálna práca, perfektný výsledok – NÁDHERNÉ KOVÁČOVKY. Ľutujem každý deň čo som váhala. Tak ak váhate, smelo do toho, ak bude bolesť, tak je to stav dočasný, ale spokojnosť a radosť zostane navždy. Ja osobne, ak budem chcieť v budúcnosti niečo zmeniť na svojom tele, jedine na Avelane clinic v Nitre u MUDr. Imricha Kováča.

Blepharoplastika, MUDr. Kováč, Nitra, veľká spokojnosť, odporúčam každému 03.06.2021

Dna 1.6.2021 som podstúpila zákrok horných očných viečok. Veĺká spokojnosť. Chcem sa poďakovať MUDr. Imrichovi Kováčovi, za profesionálny prístup, taktiež sestričkám, za povbudzujúce slová. Zákrok bol prevedený v lokálnej anestéze, bezbolestivý. Odporúčam každému, kto chce takýto zakrok podstúpiť. Ešte raz velká vďaka🤗🙂

Rhinoplastika a augmentácia pŕs u MUDr. Kováča, Avelane Clinic, Nitra, už teraz sa teším na výsledok 06.05.2021

Operaciu som podstupila 4.5.2021. A chcela by som sa srdečne poďakovať Mudr. Kováčovi za skvele odvodenú robotu . Kedže bola operácia zložitejšia prsia + nos tak musím podotknúť že pán doktor vie presne čo robí a snažil sa presne o to čo som si želala a už teraz sa velmi tešim na výsledok . Viem že ak si ešte čokolvek pôjdem opraviť tak na tuto kliniku Avelaneclinic a k tomuto doktorovi . Ste super team . Ďakujem za všetko citila som sa pri vas super.

Zväčšenie prsníkov- Mentor, MUDr. Kováč, Avelane Clinic, Nitra, konečne sa cítim a vypadám dobre 04.05.2021

Dňa 18.8.2020 som podstúpila zväčšenie prsníkov v Avelane clinic v Nitre. Som nad mieru spokojná s prácou p. MUDr. Imricha Kováča. Na konzultáciách mi ochotne poradil si vybrať vhodné implantáty. Starostlivosť po operácii hodnotím vynikajúco, sestričky ochotné a zlaté . Odporúčam aj kliniku aj p. doktora, ďakujem mu veľmi zato ako konečne sa dobre cítim a vypadám..🙂🙂🙂 Odporúčam.. 🙂🙂

Zmenšenie prsníkov u MUDr. Kováča, Avelane Clinic, Nitra, s výsledkom som nadmieru spokojná 03.05.2021

Zmenšenie prsníkov som podstúpila na Avelane clinic v Nitre u MUDr. Imricha Kováča pred 3 dňami. Pre pána doktora Kováča som sa rozhodla na základe polročných analýz kliník, fotografií, zverejnených článkov od lekárov a veľmi mi pomohla stránka Estheticon. Ide o kliniku na vysokej úrovni, kde môžete zahodiť svoj prípadný strach a nerozhodnosť. Pán doktor všetko pekne vysvetlí, poradí, rešpektuje vaše predstavy, je odborník a úžasný človek a veľkým srdcom. Operácia prebehla v poriadku, znova môžem len vyzdvihnúť ochotný personál a služby. Izby sú krásne, čisté, pohodlné, vybavenie nadpriemerné. Po operácii som nemala bolesti, s výsledkom som nadmieru spokojná. Určite odporúčam všetkým ísť minimálne na konzultáciu, ničoho sa netreba báť. Z vlastnej skúsenosti viem, že pán doktor Kováč využije na maximum všetky možnosti a svoje odborné skúsenosti. Pánovi doktorovi Kováčovi patrí môj obrovský obdiv a úprimná vďaka

Zväčšenie prsníkov- Mentor-450ml, vys. profil, MUDr. Mládek, Avelane, Nitra, prsia sú veľmi pekné 14.04.2021

Rozhodla som sa pre augmentáciu ešte minulý rok na základe osobného odporúčania kamarátky. Mala som postúpiť zákrok 7.9.2020. Vyskytol sa neočakávaný problém s arytmiou (extrasystoly). Som rada, že to pán primár nevzdal a ja som absolvovala kardio a endokrinologické vyšetrenia. Keď sa ukázalo, že som v poriadku a zdravá, stanovili sme nový termín 31.3.2021, to bol ten deň D. Zákrok sa vydaril bez komplikácií, jednalo sa o zväčšenie implantátmi Mentor 450 ml vysoký profil. Večer v deň operácie som za podpory sestry sama zašla na WC, nebolo mi zle, nemala som nejaké veľké bolesti. Na 5 deň už som neužívala vôbec nič od bolesti. Teraz po dvoch týždňoch prsia krásne zahojené a veľmi pekné. Malé modrinky pod prsiami, ktoré miznú. Prsia nie sú vôbec ťažké, cítim sa s nimi fantasticky. Manžel je tiež nadšený. Kliniku Avelane Clinic a pána primára môžem len odporučiť. Profesionálny a zároveň ľudský prístup.

Zväčšenie prsníkov- Mentor, MUDr. Mládek, Avelane Clinic, Nitra, prsia sú krásne, som maximálne spokojná 06.04.2021

17.2.2021 som postúpila augumentáci prsníkov.Klinika je super a pán primár Mládek TOP.Prsia sú krásne a som maximálne spokojná

Operácia nosa u MUDr. Mládeka, Nitra, moje očakávania sa naplnili, vysnívaný nos 15.03.2021

Veľmi by som sa chcela poďakovať Pánovi doktorovi Mládekovi za môj vysnívaný nos. Pred operáciou som si presne navrhla ako by som chcela aby môj nos vyzeral. Moje očakávania sa naplnili na 100%. Som veľmi spokojná s výsledkom a taktiež s prístupom a úrovňou kliniky. Lepšie som si vybrať nemohla.

Zväčšenie pŕs- Mentor u MUDr. Mládeka, Nitra, konečne mám svoje vytúžené prsia 10.03.2021

Nelutujem, ze som zakrok podstupila.Som nadmieru spokojna.Dakujem celemu personalu a hlavne panovi primarovi.Konecne mam svoje vytuzene prsia.

>
>

Všetky referencie

Newsletter

© 2015-2019 avelaneclinic All rights reserved, Developed by MrCode.net, Powered by EPOS

Mobilná verzia

Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies.