Dokonalosť na dosah ruky! Zbavste sa chĺpkov s naším novým laserom! Rázová vlna

Vitajte na avelane
clinic

Sme moderná klinika plastickej chirurgie a laserovej medicíny v Nitre, ktorá sa svojim technickým, personálnym vybavením a službami radí medzi špičkové pracoviská v Európe.

Pomôžeme vám vyriešiť zdravotné a estetické problémy z oblasti plastickej chirurgie, korektívnej a laserovej medicíny, dermatológie, ortopédie, všeobecnej chirurgie, neurochirurgie a cievnej chirurgie. U nás nájdete odpovede na vaše otázky a riešenia vašich problémov. To všetko v príjemnom prostredí a pod dohľadom skúseného a starostlivého personálu.

V avelane clinic kladieme veľký dôraz na správnu medicínsku indikáciu a vhodný výber operácie, pretože vieme, že práve to je kľúčom na dosiahnutie požadovaného výsledku.

Investovali sme do moderných technológií, ktoré skracujú čas zotavenia, znižujú riziko vzniku pooperačných komplikácií a predlžujú efekt zákrokov.

Náš tím plastických chirurgov, korektívnych dermatológov a ortopédov vám na konzultácii vysvetlí postupy pri jednotlivých zákrokoch a vyberie to najvhodnejšie riešenie práve pre vás.

Veríme, že informácie na našej stránke vám prinesú odpovede na väčšinu otázok. Ak by ste však potrebovali vedieť viac, obráťte sa na nás a dohodnite si osobnú konzultáciu s lekárom.

MUDr. Daniel Mládek, PhD., MPH primár avelane clinic

Prečo si vybrať nás?

Kvalifikovaní lekári

Kliniku avelane tvorí tím skúsených odborníkov, ktorí vám pomôžu nájsť to najlepšie riešenie vašich zdravotných a estetických problémov.

Osobitný prístup

Na každom pacientovi a pacientke nám záleží. Preto pristupujeme ku každému pacientovi osobito. Chceme, aby sa naši pacienti cítili výnimočne a vedeli, že sú u nás v správnych rukách.

Najnovšie technológie

Prinášame riešenia, ktoré sú menej invazívne, menej bolestivé, zanechávajú menšie stopy, a preto sa na našej klinike stretnete s prístrojmi a operačnými postupmi, ktoré neponúka nikto iný na slovenskom trhu.

Bezpečnosť a spoľahlivosť

Môžete sa spoľahnúť na to, že pre vaše zdravie a bezpečnosť urobíme maximum. Preto venujeme dostatok času a pozornosti konzultácii pred zákrokom a navrhneme vám riešenie, ktoré je najvhodnejšie na riešenie vášho problému.

Dlhoročné skúsenosti

Vieme vám poskytnúť všetky možnosti, ktoré ponúka moderná medicína. Vďaka dlhoročným skúsenostiam vám vieme poradiť, ktorý zákrok je pre vás vhodný a zároveň vám odporučiť to najvhodnejšie riešenie vášho problému. Nebojíme sa povedať vám aj nie v prípade, ak si myslíme, že zákrok vám prinesie viac rizík ako benefitov. Vždy vám ponúkneme riešenie.

Plastická chirurgia

Plastická
chirurgia

Korektívna dermatológia

Korektívna
dermatológia

Všeobecná chirurgia

Všeobecná
chirurgia

Ortopédia


Ortopédia

Cievna chirurgia

Cievna
chirurgia

Neurochirurgia


Neurochirurgia

Naši lekári

Kliniku avelane tvorí tím skúsených odborníkov v oblasti plastickej chirurgie a korektívnej dermatológie, ktorí vám pomôžu nájsť to najlepšie riešenie vašich zdravotných a estetických problémov.

Vyše 25 rokov praxe.
5 rokov primár plastickej chirurgie FN Nitra.
10 rokov na avelane clinic.
Viac ako 6 000 operácií.
Od roku 2005 do 2012 Krajský odborník pre plastickú chirurgiu.

Špecialista na zväčšenie prsníkov a korekcie nosa.

MUDr. Daniel Mládek, PhD., MPH primár avelane clinic

Vysoko erudovaný plastický chirurg s dlhoročnou praxou v plastickej chirurgii so zameraním na estetickú chirurgiu.

V súčasnosti pôsobí aj ako súdny znalec a krajský odborník pre plastickú chirurgiu.

MUDr. Imrich Kováč plastický chirurg

Špecialista na rekonštrukčné a mikrochirurgické techniky a estetické operácie u dospelých a detí.

Vlastní certifikáty z estetickej chirurgie na aplikáciu rôznych druhov výplňových materiálov a použitie laserových techník.

MUDr. Ladislav Bogdán plastický chirurg

Celý tím

Novinky

Je možné nechať sa operovať aj v lete ? 25.06.2020

Vstup len s rúškom

Pooperačná kontrola 18.03.2020

Vstup len s rúškom

Dôležitá informácia 16.03.2020

Dôležitá informácia

Pekný deň prajeme,

radi by sme vás informovali,
že od 13.3.2020 až do 29.3.2020 minimálne,
dočasne zatvárame kliniku, aby sme prispeli k zastaveniu šírenia koronavírusu.

 

Archív noviniek

Referencie

Veľmi dlho som uvažovala nad zväčšením pŕs 24.06.2020

Veľmi dlho som uvažovala nad zväčšením pŕs, keďže ja som nemala svoje žiadne. Zúčastnila som sa jedného z Motiva dní kde mi veľmi milé baby spravili 3D vizualizáciu a ja som bola unesená. Hneď ma ich implantáty oslovili. Ja som si vybrala ergonomické veľkosť 340ml. Vyzerali už na tej vyuzalizácii veľmi prirodzene. Na augmentáciu som sa rozhodla ísť do Nitry na kliniku Avelane. Som veľmi spokojná s výsledkom, všetko prebehlo bez najmenších komplikácií. Operoval ma doktor Mládek, ktorému veľmi pekne ďakujem za to, že mi urobil prsia o ktorých som veľmi túžila. Som 6. týždeň po operácii a mám nádherne zahojenemé, veľmi prirodzené prsia. Lepšiu kliniku a implantáty som si ani vybrať nemohla.

Zmenšenie prsníkov som podstúpila na Avelane klinik 26.05.2020

Zmenšenie prsníkov a modeláciou som podstúpila na Avelane clinic v Nitre u MUDr. Imricha Kováča. Bola som na konzultaciach pri viacerých doktoroch v inych mestách. Pre avelane clinic som sa rozhodla na základe vnútorného pocitu, ktorý mi upevnil prístup personálu ako aj pána doktora. Ide o kliniku na vysokej úrovni, kde môžete zahodiť svoj prípadný strach a nerozhodnosť. Pán doktor všetko pekne vysvetlí, poradí, rešpektuje vaše predstavy, je odborník. Operácia prebehla v poriadku, znova môžem len vyzdvihnúť ochotný personál a služby. Izby su krásne, čisté, pohodlné, vybavenie nadpriemerné. Po operacii som nemala bolesti, s vysledkom som uz par dni po operacii bola spokojná. Na pooperačných kontrolách je pan doktor stale rovnako milý a profesionálny. Určite odporúčam všetkým ísť minimálne na konzultáciu, po ktorej opadnu vaše obavy (ak nieake máte).

Zväčšenie prsníkov u pána dr Mladeka 11.05.2020

Zdravím :) 17.2.2020 som podstúpila na Avelane clinic u pána dr Mladeka zväčšenie prsníkov. ( motiva 355full) SOM VELMI VELMI SPOKOJNA. Či už s pánom doktorom, alebo s celou klinikou a celým tímom. Pán doktor je doktor s veľkým D, super mi poradil, všetko vysvetlil ,ani na chvíľu som nezaváhala ,či som si vybrala tu správnu kliniku a doktora. Sestricky su velmi mile, ochotne ,úplne zlatíčka, klinika je na veľkej, veľkej úrovni, proste top. Som veľmi vďačná, za taký úžasný výsledok a splnenie môjho sna. Pán doktor Mladek a jeho klinika su podľa mňa najväčšia topka z topiek:) ďakujem za vás.

Pán doktor Mládek ma zlaté ručičky 05.03.2020

Pán doktor Mládek ma zlaté ručičky. Nad operáciu som dlho uvažovala a vôbec neľutujem. Kliniku odporúčam. Sestričky boli milé ochotne. A samozrejme s výsledkom som spokojná. Konečne mám vysnívaný nos.

Výborný doktor - MUDr. Ladislav Bogdán 04.02.2020

Výborný doktor, vďaka jeho prístupu mám v pláne ešte prísť

Augmentácia na klinike Avelane 08.12.2019

Ahojte. ? Už niejaký ten čas uvažujem o augmentácií prsníkov. Nie preto že by som mala málo sebavedomia, ani preto že by som mala niejakú traumu. Práve naopak. Svoje prsia som milovala. Vďaka nim som dokázala kojiť obe moje deti. Boli malé, áno, ale aj napriek tomu sme si spolu užili dosť. A že toho veru bolo ?

Zväčšenie prsníkov - velka asymetria - implantat 330cc a 390cc 03.12.2019

Zväčšenie prsníkov (Zväčšenie prsníkov (Augmentácia)) Operaciu som podstupila 21.10. 2019 . Dlho mi trvalo kym som sa odhodla na tento zakrok , ale som ten najštastnejsí clovek na svete ☺️ A to mi ktomu dopomohol p. Primar Mudr. Daniel Mladek som neskutocne spokojna a moje prsia su nadherne ? ?? Pan doktor je umelec za to mu velmi pekne dakujem! Mala som velku asymetriu , implantat mám mentor 330cc a 390cc . A Avelane clinic odporucam !! Sestricky a cely personal je na 1* , citila som sa velmi dobre, krasne izby a sluzby perfektné ! Ja som ani bolesti nemala?? hned som chodila a odchadzala som s velkym usmevom domov za to velke DAKUJEM patrí Avelane clinik a urcite sa vratim este s mojim nostekom?? tešim sa !!!

Zväčšenie pŕs v Nitre 14.11.2019

Zväčšenie pŕs som podstúpila v roku 2017 a som maximálne spokojná aj s výsledkom, aj s prístupom pána doktora, je to naozaj odborník. Poradil, vysvetlil, určite sa ešte vrátim.

Dlho som zvažovala zväčšenie prsníkov 10.11.2019

Veľmi dlho som zvažovala zväčšenie prsníkov, dnes som 2 mesiace po zákroku a vôbec neľutujem. Bolesti a isté obmedzenia boli, ale všetko to prebolelo a výsledok je úžasný. Operáciu som absolvovala v Nitre na avelane clinic, operoval ma MUDr. Mládek a môžem ho len vrelo odporučiť, je to skvelý odborník.

Zmenšenie prsníkov u pána doktora Kováča 10.11.2019

Pred týždňom som absolvovala zmenšenie prsníkov u pána doktora Kováča . Kliniku Avelana a aj pána doktora môžem len odporučiť. Od prvej konzultácie až po kontroly bolo všetko naozaj že TOP. Z výsledkom som už teraz veľmi spokojná .

>
>

Všetky referencie

Newsletter

© 2015-2019 avelaneclinic All rights reserved, Developed by MrCode.net, Powered by EPOS

Mobilná verzia

Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies.