Dokonalosť na dosah ruky! Zbavste sa chĺpkov s naším novým laserom! Rázová vlna

Vitajte na avelane
clinic

Sme moderná klinika plastickej chirurgie a laserovej medicíny v Nitre, ktorá sa svojim technickým, personálnym vybavením a službami radí medzi špičkové pracoviská v Európe.

Pomôžeme vám vyriešiť zdravotné a estetické problémy z oblasti plastickej chirurgie, korektívnej a laserovej medicíny, dermatológie, ortopédie, všeobecnej chirurgie, neurochirurgie a cievnej chirurgie. U nás nájdete odpovede na vaše otázky a riešenia vašich problémov. To všetko v príjemnom prostredí a pod dohľadom skúseného a starostlivého personálu.

V avelane clinic kladieme veľký dôraz na správnu medicínsku indikáciu a vhodný výber operácie, pretože vieme, že práve to je kľúčom na dosiahnutie požadovaného výsledku.

Investovali sme do moderných technológií, ktoré skracujú čas zotavenia, znižujú riziko vzniku pooperačných komplikácií a predlžujú efekt zákrokov.

Náš tím plastických chirurgov, korektívnych dermatológov a ortopédov vám na konzultácii vysvetlí postupy pri jednotlivých zákrokoch a vyberie to najvhodnejšie riešenie práve pre vás.

Veríme, že informácie na našej stránke vám prinesú odpovede na väčšinu otázok. Ak by ste však potrebovali vedieť viac, obráťte sa na nás a dohodnite si osobnú konzultáciu s lekárom.

MUDr. Daniel Mládek, PhD., MPH primár avelane clinic

Prečo si vybrať nás?

Kvalifikovaní lekári

Kliniku avelane tvorí tím skúsených odborníkov, ktorí vám pomôžu nájsť to najlepšie riešenie vašich zdravotných a estetických problémov.

Osobitný prístup

Na každom pacientovi a pacientke nám záleží. Preto pristupujeme ku každému pacientovi osobito. Chceme, aby sa naši pacienti cítili výnimočne a vedeli, že sú u nás v správnych rukách.

Najnovšie technológie

Prinášame riešenia, ktoré sú menej invazívne, menej bolestivé, zanechávajú menšie stopy, a preto sa na našej klinike stretnete s prístrojmi a operačnými postupmi, ktoré neponúka nikto iný na slovenskom trhu.

Bezpečnosť a spoľahlivosť

Môžete sa spoľahnúť na to, že pre vaše zdravie a bezpečnosť urobíme maximum. Preto venujeme dostatok času a pozornosti konzultácii pred zákrokom a navrhneme vám riešenie, ktoré je najvhodnejšie na riešenie vášho problému.

Dlhoročné skúsenosti

Vieme vám poskytnúť všetky možnosti, ktoré ponúka moderná medicína. Vďaka dlhoročným skúsenostiam vám vieme poradiť, ktorý zákrok je pre vás vhodný a zároveň vám odporučiť to najvhodnejšie riešenie vášho problému. Nebojíme sa povedať vám aj nie v prípade, ak si myslíme, že zákrok vám prinesie viac rizík ako benefitov. Vždy vám ponúkneme riešenie.

Plastická chirurgia

Plastická
chirurgia

Korektívna dermatológia

Korektívna
dermatológia

Všeobecná chirurgia

Všeobecná
chirurgia

Ortopédia


Ortopédia

Cievna chirurgia

Cievna
chirurgia

Neurochirurgia


Neurochirurgia

Naši lekári

Kliniku avelane tvorí tím skúsených odborníkov v oblasti plastickej chirurgie a korektívnej dermatológie, ktorí vám pomôžu nájsť to najlepšie riešenie vašich zdravotných a estetických problémov.

Vyše 25 rokov praxe.
5 rokov primár plastickej chirurgie FN Nitra.
10 rokov na avelane clinic.
Viac ako 6 000 operácií.
Od roku 2005 do 2012 Krajský odborník pre plastickú chirurgiu.

Špecialista na zväčšenie prsníkov a korekcie nosa.

MUDr. Daniel Mládek, PhD., MPH primár avelane clinic

Vysoko erudovaný plastický chirurg s dlhoročnou praxou v plastickej chirurgii so zameraním na estetickú chirurgiu.

V súčasnosti pôsobí aj ako súdny znalec a krajský odborník pre plastickú chirurgiu.

MUDr. Imrich Kováč plastický chirurg

Špecialista na rekonštrukčné a mikrochirurgické techniky a estetické operácie u dospelých a detí.

Vlastní certifikáty z estetickej chirurgie na aplikáciu rôznych druhov výplňových materiálov a použitie laserových techník.

MUDr. Ladislav Bogdán plastický chirurg

Celý tím

Novinky

Je možné nechať sa operovať aj v lete ? 25.06.2020

Vstup len s rúškom

Pooperačná kontrola 18.03.2020

Vstup len s rúškom

Dôležitá informácia 16.03.2020

Dôležitá informácia

Pekný deň prajeme,

radi by sme vás informovali,
že od 13.3.2020 až do 29.3.2020 minimálne,
dočasne zatvárame kliniku, aby sme prispeli k zastaveniu šírenia koronavírusu.

 

Archív noviniek

Referencie

So zákrokom som veľmi spokojná, som rada, že som si vybrala ... 27.11.2020

So zákrokom som veľmi spokojná, som rada, že som si vybrala pána doktora Kováča. S výsledkom som nadmieru spokojná. To sa ani nedá porovnať s tým čo som mala predtým.

Zväčšenie prsníkov (augumentácia) MUDr. Mládek a Avelane Clinic, vrelo odporúčam 12.11.2020

Toto je PÁN Doktor prosím pekne PÁN !! Take prsia Vám urobí, že padnete na zadok vy aj vaše okolie ❤️ A verte aj tomu, že dôležitý je prístup doktora k pacientovi a on aj celá klinika Avelane ho majú 😍 sestričky neskutočne milé ženy ❤️ samozrejme platíte v súkromnej klinike musia byt na vás milé 😂, ale doktor nemusí, ten stačí, že príde odoperuje a ide ,ale pán Mladek je naozaj ľudský a hlavne špičkový a ešte je aj sympoš😂 🙋🏼‍♀️ Odporúčam

Zväčšenie prsníkov Avelane Clinik, MUDr. Mládek - veľká spokojnosť 10.11.2020

Dňa 28.9.2020 t.j.pred 6 týždňami som podstúpila na Avelane Clinik augmentaciu pŕs s úpravou dvorcov u pána doktora, primára Mládeka. Pán doktor mi navrhol Mentor gule VP 535 ml a som neskutočne spokojná, vďačná a šťastná že som sa rozhodla práve pre túto kliniku,personál je tam fakt ochotný so všetkým pomôcť, všetko pekne vysvetlia, zasrandujú no proste taká domáca atmoška 😉do budúcna mám na pláne rhinoplastiku a už teraz viem, že opäť si vyberiem Avelane clinic a Pána doktora Mládeka 🙏😊

Plastická operácia nosa - MUDr. Mládek, Avelane Clinic, Nitra - vynikajúca práca 29.10.2020

Veľmi pekne by som chcel poďakovať pánovi doktorovi Mládekovi jeho vynikajúcu prácu, som vďačný za výkon nakoľko výsledok operácie je vysoko nad moje očakávánia tohto zákroku. Pán primár, ďakujem vám z celého srdca.

Zmenšenie prsníkov, Avelane Clinic, MUDr. Mládek - veľká spokojnosť 29.10.2020

Pre zmenšenie prsníkov som sa rozhodla v prvom rade zo zdravotných dôvodov, zlepšiť vzhľad prsníkov bolo pre mňa tiež dôležité, ale ak by ma nedokopalo zdravie, tak by som sa na operáciu asi nikdy neodhodlala...pre MUDr. Mládeka som sa rozhodla na základe odporúčaní a foto kočiek z tohto webu...a neľutujem...pán doktor presne dokázal splniť moje predstavy...ani malé, ani veľké :-)))...s krásnym tvarom ako benefit...je to profesionál a zároveň veľký pohoďák...pochvalu si zaslúži aj personál Avelane clinic...na sestričku, ktorá bola so mnou od rána do rána, budem ešte dlho v dobrom spomínať...je to 7 týždňov od operácie, hojenie prebehlo bez akýchkoľvek komplikácií, bez väčších bolestí...už môžem povedať, že to bolo správne rozhodnutie....

Maximálna spokojnosť s MUDr. Mládek - zväčšenie prsníkov Nitra 14.10.2020

Lepšie som si vybrať nemohla ...konzultácia,priebeh,kontrola...maximálna spokojnosť..ďakujem :)

Lifting paží, Nitra, MUDr. Bogdán - šikovný p. doktor 08.10.2020

Úžasný, ľudský, príjemný lekár, ktorý si na konzultácii vyhradí čas iba pre pacienta. Jednoznačne odporúčam ako kliniku tak aj tohto milého a šikovného pána doktora

Augmentácia pŕs, Avelane clinik, Mudr.Daniel Mládek 08.10.2020

Dobrý deň, pred 6 týždňami som podstúpila augmentáciu prsníkov, na Avelane clinic v Nitre u prim.Mudr. Mládeka. Kliniku a pána doktora veľmi chválim a odporúčam! Veĺmi milý, priateľský, ochotný a veľký odborník. S celým priebehom od konzultácie, cez operáciu až po kontoly som veľmi spokojná! Tak isto ako aj s ostatným personálom a službami kliniky. Keby sa mám rozhodovať znova, určite by som sem išla znova. Prsia vyzerá fakt dobre a doteraz všetko prebieha našťastie bez komplikácii. Vybrali sme implantáty mentor,gulatý tvar.

Veľmi dlho som uvažovala nad zväčšením pŕs 24.06.2020

Veľmi dlho som uvažovala nad zväčšením pŕs, keďže ja som nemala svoje žiadne. Zúčastnila som sa jedného z Motiva dní kde mi veľmi milé baby spravili 3D vizualizáciu a ja som bola unesená. Hneď ma ich implantáty oslovili. Ja som si vybrala ergonomické veľkosť 340ml. Vyzerali už na tej vyuzalizácii veľmi prirodzene. Na augmentáciu som sa rozhodla ísť do Nitry na kliniku Avelane. Som veľmi spokojná s výsledkom, všetko prebehlo bez najmenších komplikácií. Operoval ma doktor Mládek, ktorému veľmi pekne ďakujem za to, že mi urobil prsia o ktorých som veľmi túžila. Som 6. týždeň po operácii a mám nádherne zahojenemé, veľmi prirodzené prsia. Lepšiu kliniku a implantáty som si ani vybrať nemohla.

Zmenšenie prsníkov som podstúpila na Avelane klinik 26.05.2020

Zmenšenie prsníkov a modeláciou som podstúpila na Avelane clinic v Nitre u MUDr. Imricha Kováča. Bola som na konzultaciach pri viacerých doktoroch v inych mestách. Pre avelane clinic som sa rozhodla na základe vnútorného pocitu, ktorý mi upevnil prístup personálu ako aj pána doktora. Ide o kliniku na vysokej úrovni, kde môžete zahodiť svoj prípadný strach a nerozhodnosť. Pán doktor všetko pekne vysvetlí, poradí, rešpektuje vaše predstavy, je odborník. Operácia prebehla v poriadku, znova môžem len vyzdvihnúť ochotný personál a služby. Izby su krásne, čisté, pohodlné, vybavenie nadpriemerné. Po operacii som nemala bolesti, s vysledkom som uz par dni po operacii bola spokojná. Na pooperačných kontrolách je pan doktor stale rovnako milý a profesionálny. Určite odporúčam všetkým ísť minimálne na konzultáciu, po ktorej opadnu vaše obavy (ak nieake máte).

>
>

Všetky referencie

Newsletter

© 2015-2019 avelaneclinic All rights reserved, Developed by MrCode.net, Powered by EPOS

Mobilná verzia

Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies.